ALKOMAT ALCOFORCE AT 6700 SMART

Alkomat AT 6700 SMART to ekonomiczne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych, którzy nie wymagają bardzo precyzyjnych wyników badania. Ten niewielki poręczny alkomat posiada duży, czytelny wyświetlacz. AT 6700 SMART jest świetnym wyborem dla użytkowników z ograniczonym budżetem.
Urządzenie pomiarowe marki AlcoForce dostarcza informacji o stanie nietrzeźwości, a więc spełnia swoją podstawową funkcję. Zakres pomiaru alkomatu marki AlcoForce to 0.00 - 2.00‰. Najwyższą wiarygodność alkomat uzyskuje w przedziale od 0.00 do 0.80‰, a więc wyniki są nadal dosyć precyzyjnej jak na urządzenie w tym przedziale cenowym. Stosunek jakości i wiarygodności pomiaru do ceny jest tu bardzo dobry. Oczywistym jest, że jakość pomiaru AT 6700 S odbiega od droższych produktów znanych producentów, jednak na najniższej półce cenowej AT 6700 S radzi sobie bardzo dobrze.
Największą zaletą alkomatu są naprawdę niskie koszty eksploatacji urządzenia. Kalibracja alkomatu po okresie gwarancyjnym wynosi jedynie 29 zł. Dodatkowy atutem AT 6700 SMART są jego naprawdę niewielkie wymiary i waga, przez co jest alkomatem bardzo poręcznym. W ramach specjalnego programu 100% satysfakcji.   Parametry produktu ALKOMAT ALCOFORCE AT 6700 SMART  

Dokładność pomiaru Do dziesiątych części procenta (promili)
Zakres pomiaru 0-2‰
Czas przygotwania do pracy 8 sekund
W zestawie Instrukcja obsługi w języku Polskim, Baterie w komplecie
Rodzaj baterii Aaa 1,5v alkaliczne
Wymiary urządzenia (WxSxD) [cm] 100 x 69 x 19 cm
Dedykowana marka Uniwersalny
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 12,2 x 17,4 x 4,2 cm
 Powered by Hurtownie.PL