Świder spalinowy wiertnica 6,2KM

ŚWIDER WIERTNICA GLEBOWA SPALINOWA O MOCY 6,2KM
+ 2 WIERTŁA W ZESTAWIE
NIEMIECKIEJ FIRMY MAGNUM PROFESIONAL

GWARANCJA 24 MIESIĄCE DOOR-TO-DOOR

Wiertnica glebowa firmy Magnum Professional wykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Jeden z najmocniejszych modeli aktualnie na rynku. Doskonale nadaje się do prac domowych i budowlanych. Niezastąpiona w ogrodzie i gospodarstwie rolnym. Idealna do wiercenia otworów w ziemi pod słupki ogrodzeniowe, drzewka, sadzonki, itp.
Dzięki wygodnym gumowym rękojeściom zapewniona jest stabilna praca urządzeniem. Wiertnicę charakteryzuje solidne wykonanie i trwałe elementy konstrukcji. Świder posiada wyłącznik bezpieczeństwa. Dzięki stosunkowo niskiej wadze urządzenia możliwe jest łatwiejsze i mniej wymagające manewrowanie.
Produkt jest nowy, nieużywany oraz zapakowany w oryginalne pudełko.

Prosta przekładnia, zazębiona, użyta w tym modelu została wykonana z największą precyzją. Przeznaczona do trudnej pracy, bezawaryjna.
Ergonomicznie zaprojektowane uchwyty pokryte gumą zapewniają pewne i bezpieczne korzystanie z urządzenia.
Wiertła zostały wykonane z wysokiej jakości stali narzędziowej, natomiast groty wierteł wykonano ze stali szybkotnącej, zapewniając wysoką wytrzymałość mechaniczną.
Wiertnica została wyposażona w bardzo mocny silnik dwusuwowy, który zapewnia stałą pracę na wysokich obrotach. Wysokiej jakości gaźnik membranowy gwarantujący pracę w każdej pozycji.
DANE TECHNICZNE:

wydajny silnik o dużej mocy 6,2 KM
pojemność skokowa 63 cm
silnik chłodzony powietrzem
mieszanka spalinowa 1:25
uchwyty do trzymania x2
długość wiertła 80cm

WYPOSAŻENIE:

wiertnica glebowa
2 wiertła:
- 15cmx80cm
- 20cmx80cm
zestaw kluczy montażowych
pojemnik do sporządzania mieszankiPowered by Hurtownie.PL